Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

[Archiwum] Inne

Od roku świat mierzy się z epidemią koronawirusa, podczas której wszyscy zachęcani są do ograniczania swojej aktywności w społeczeństwie i dokonywania transakcji bezgotówkowych. Zaczynamy też już myśleć o prezentach świątecznych, a przy widmie ogólnonarodowej kwarantanny szukamy innych sposobów ich nabywania, np. korzystając z ofert internetowych.

Psy mają do dyspozycji plac szkoleniowy o pow. 2.000 m2, gdzie mogą swobodnie się wybiegać lub na życzenie właściciela mogą też być szkolone. Zwierzęta mogą tu komfortowo i bezpiecznie przebywać przez cały rok.

Mieszkańcy cały czas walczą i przypominają o konieczności budowy obwodnicy, dzięki której transport, szczególnie ciężkich samochodów, wyprowadzony zostałby poza centrum miasta.

Kosztorys opiewa na kwotę 4.990,044,97 zł. Pewne dofinansowanie w ramach unijnego Regionalnego Programu Operacyjnego marszałka województwa to 2.500.000 zł. Burmistrz Leszek Duszyński liczy na większe dofinansowanie ze środków unijnych oraz pozyskanie przez dyrektora MDK dodatkowych środków z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Dowództwo Narodowego Elementu Wsparcia I Brygady Logistycznej z Bydgoszczy istniało w latach 2004-2014. Nosiło imię Ziemi Mogileńskiej.

Przewodniczący Rady Miejskiej Benedykt Nitka chce spojrzeć w oczy osobom, które zamieszczały obraźliwe wpisy na jego temat.

Radni ustalili granice nowego obszaru, który oczyszczalnia będzie mogła obsługiwać. Do terenu miasta Mogilna, Dąbrówki, Kopczyna, Padniewka i Wieńca doszły tereny systematycznie rozbudowujących się Świerkówca i Stawisk.

31 października w Mogilnie i w Strzelnie młodzież tak obchodziła Halloween, że po telefonach od mieszkańców o zniszczonych drzwiach i ścianach, interweniować musiała policja.

13 września w centrum szkolnym w Winden nastąpiło odsłonięcie ufundowanej przez szefa Sanplastu Wiesława Podrazę pamiątkowej tablicy na cześć Urbana Thelena.

Decyzję w tej sprawie podjął prymas Polski abp Wojciech Polak.

Reklama na stronie

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.