Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Inne

25 września we Wronowych (gm. Strzelno) odbył się festyn rekreacyjny promujący szczepienie przeciw Covid-19. Festyn zorganizowany był w ramach Narodowego Programu Szczepień #SzczepimySię z KGW.

25 września nad jeziorem w centrum wsi Łąkie (gm. Strzelno) odbył się festyn rodzinny Pożegnanie lata nad jeziorem.

24 września w jesiennie udekorowanej sali Gminnego Ośrodka Kultury i Rekreacji w Jeziorach Wielkich na biesiadzie spotkali się seniorzy z jeziorańskiego klubu oraz zespołu śpiewaczego Radość.

My wydawcy polskich gazet lokalnych zgromadzeni na zjeździe w Sobieszewie wzywamy Państwo Polskie do zdecydowanych działań zmierzających do uwolnienia Andrzeja Poczobuta.

W Sobieszewie obradują wydawcy niezależnych gazet lokalnych z całej Polski. Od Kroniki Beskidzkiej po Wydawnictwo Pomorskie.

Impreza była świetną okazją do wypoczynku na świeżym powietrzu.

Przygotowano pokaz motolotni i modeli.

Stowarzyszenie Ecce Homo w Strzelnie z prezeską Lidią Chudzińską zrealizowało projekty grantowe skierowane do seniorów z terenu gmin Mogilno Aktywni 60 + w Mogilnie – Reaktywacja oraz Klub seniora w Gębicach.

16 września, druhny i druhowie z 13. drużyny harcerskiej Nieprzetartego Szlaku im. Mikołaja Kopernika działającej przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Strzelnie z opiekunem phm Arkadiuszem Przybyszewskim sprzątaniem lasu zainaugurowali 40. rok harcerskiej pracy.

7 września na antenie telewizji TVN ruszyła kolejna, szósta edycja reality show Ślub od pierwszego wejrzenia.

Reklama na stronie

Inne: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Inne

Więcej: Inne

loading...
Więcej: Inne

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.