Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Podczas festynu najmłodsi mieli możliwość budować ogromne budowle z klocków XXL fot. Magdalena Lachowicz

31 lipca w Ciencisku (gm. Strzelno) odbył się Wakacyjny piknik rodzinny. Na placu przy remizie strażackiej, a zarazem świetlicy wiejskiej zebrali się zarówno najmłodsi, jak i ich rodziny, by wspólnie się bawić.

Do prowadzenia spotkania organizatorzy wynajęli animatorki z firmy Akcja Animacja z Mogilna, które  zapewniły pełne energii, fantastyczne zabawy. Impreza obfitowała w szereg konkurencji sportowo-rekreacyjnych. Na wszystkich uczestników zabawy czekały słodkie upominki.

Przybyli na imprezę druhowie OSP w Strzelnie przeprowadzili pokaz gaszenia pożaru, każdy miał też możliwość obejrzeć wyposażenie strażackiego wozu. W trakcie festynu najmłodszych zabawiała też wielka, pluszowa Myszka Miki. Nie zabrakło wspólnego grillowania oraz smakowania domowych wypieków. Całość zakończyła się zabawą taneczną.

Organizatorami imprezy byli sołtys Jadwiga Pankowska i rada sołecka przy współpracy miejscowej jednostki OSP.

Więcej zdjęć w naszej galerii.

Magdalena Lachowicz. 2 VIII 2021

Reklama na stronie

Inne: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Inne

Więcej: Inne

loading...
Więcej: Inne

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.