Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Najmłodsi uczestniczyli w licznych konkurencjach sportowo-rekreacyjnych fot. Paweł Lachowicz

Przez dwa dni mieszkańcy sołectwa Wójcin (gm. Jeziora Wielkie) mogli liczyć na wielkie, wakacyjne atrakcje.

Impreza plenerowa Terenowo na sportowo - łączenie pokoleń odbyła się na plaży nad jeziorem Wójcińskim. 31 lipca odbył się pokaz walk judo w wykonaniu miejscowej młodzieży. Były też ćwiczenia fitness, wspólne gry i zabawy z nagrodami. Całość zakończyła się ogniskiem z pieczonymi kiełbaskami.

1 sierpnia wspólna zabawa rozpoczęła się pokazami sprawności miejscowej jednostki OSP. Następnie odbyły się konkurencje sportowo-rekreacyjne z nagrodami. Całość, tak, jak poprzedniego dnia zakończyła się pieczeniem kiełbasek przy ognisku.

Organizatorami imprezy byli Ochotnicza Straż Pożarna w Wójcinie, grupa Fitness, Stowarzyszenie Aktywnych Kobiet Malwa, LZS Tarant oraz sołtys i rada sołecka Wójcina. Zadanie dofinansowane zostało ze środków powiatu mogileńskiego.

Więcej zdjęć w naszej galerii.

Paweł Lachowicz, 2 VII 2021

Reklama na stronie

Inne: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Inne

Więcej: Inne

loading...
Więcej: Inne

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.