Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Reklama na kalendarzu Pałuk
W zebraniu Osiedla Zachodniego uczestniczyło 20 mieszkańców   fot. Marek Holak

Tak podzielono Fundusz Osiedlowy - Osiedla Zachodniego w Mogilnie na 2022 rok. W zebraniu uczestniczyło 20 mieszkańców.

25 sierpnia odbyło się w lokalu Sajnówka zebranie Osiedla Zachodniego w Mogilnie, na którym dzielono Fundusz Osiedlowy na 2022 rok. Zebranie prowadził szef osiedla Marian Wegner, uczestniczył w nim także burmistrz Leszek Duszyński oraz 3 radnych: Przemysław Majcherkiewicz, Robert Przepiórka i Łukasz Drzazgowski. Zebrani postanowili jednogłośnie kwotę 22.000 zł przeznaczyć na: 18.000 zł - utwardzenie przejścia przez teren Rodzinnego Ogrodu Działkowego z ul. Piastowskiej na ul. Paderewskiego oraz 4.000 zł - festyn integracyjny dla mieszkańców osiedla.

Pozostałe z tego roku do wykorzystania 4.000 zł, na wniosek Ewy Nogajczyk przeznaczono na festyn integracyjny mieszkańców, który ma się odbyć we wrześniu na obiektach boiska orlik.

Zebranie miało burzliwy przebieg, mieszkańcy zgłaszali wiele uwag do funkcjonowania osiedla. Szerzej w papierowym wydaniu Pałuk i Ziemi Mogileńskiej w czwartek, 2 września.

Marek Holak, 26 VIII 2021

Reklama na stronie

Inne: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Inne

Więcej: Inne

loading...
Więcej: Inne

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.