Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Dodatek zmarli

W Sobieszewie obradują wydawcy niezależnych gazet lokalnych z całej Polski. Od Kroniki Beskidzkiej po Wydawnictwo Pomorskie.

W całym kraju tego typu prasa ma ponad milion egzemplarzy nakładu. Zebrani wydawcy to także wydawcy największych lokalnych portali. Przy tego typu spotkaniach najcenniejsza jest wymiana doświadczeń. Nie brakuje tematów dotyczących problemów gazet. Zjazd wydawców, w którym bierze udział również Wydawnictwo Wulkan ze Żnina, potrwa nad morzem do piątku, 24 września.

REKLAMA
Zatrudnimy montera

Wydawcy zdecydowali przyłączyć się do akcji inspirowanej przez Fundację Grand Press wzywającej do uwolnienia Andrzeja Poczobuta. Dziennikarz ten od pół roku znajduje się w białoruskim więzieniu.

(jj), 23 IX 2021

Reklama na stronie

Inne: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Inne

Więcej: Inne

loading...
Więcej: Inne

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.