Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Reklama na kalendarzu Pałuk
Wspólna zabawa seniorów z Jezior Wielkich i Orchowa trwała do późnych godzin popołudniowych fot. Paweł Lachowicz

24 września w jesiennie udekorowanej sali Gminnego Ośrodka Kultury i Rekreacji w Jeziorach Wielkich na biesiadzie spotkali się seniorzy z jeziorańskiego klubu oraz zespołu śpiewaczego Radość.

Była to już 15. impreza z cyklu Schyłek lata. Do wspólnej zabawy jeziorańscy seniorzy zaprosili zaprzyjaźniony Klub Seniora Złota Jesień z Orchowa. Piątkowe spotkanie było przede wszystkim wspólnym biesiadowaniem przy muzyce. Wszystkich zgromadzonych przywitała nowo wybrana przewodnicząca jeziorańskiego koła Wiesława Kopińska zapraszając do wspólnej zabawy. Imprezę rozpoczęto odśpiewaniem hymnu seniorów Kochajmy się, dopóki czas nam sprzyja i wypiciem na zdrowie lampki czerwonego wina.

Na sobotniej imprezie bawiło się blisko 60 seniorów z jeziorańskiego koła. Podczas spotkania nie zabrało podziękowań dla członkiń ustępującego Zarządu oraz życzeń dla nowo wybranego Zarządu jeziorańskiego klubu Seniora.

Szerzej w papierowym wydaniu tygodnika Pałuki i Ziemia Mogileńska w czwartek, 30 września.

Więcej zdjęć w naszej galerii.

Paweł Lachowicz, 25 IX 2021

Reklama na stronie

Inne: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Inne

Więcej: Inne

loading...
Więcej: Inne

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.