Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Reklama na kalendarzu Pałuk
 Podczas festynu strażacy z OSP w Strzelnie zaprezentowali pokaz ratownictwa polegający na rozcinaniu samochodu w przypadku zakleszczenia w nim osób w wyniku wypadku fot. Magdalena Lachowicz

25 września nad jeziorem w centrum wsi Łąkie (gm. Strzelno) odbył się festyn rodzinny Pożegnanie lata nad jeziorem.

Główną atrakcją festynu była wizyta strażaków z jednostki OSP w Strzelnie, którzy były zaprezentowali pokaz rozcinania auta specjalistycznym sprzętem jakim straż obecnie dysponuje, by ratować życie ludzkie w zagrożeniu po wypadku. Na najmłodszych czekało też mnóstwo gier i zabaw rekreacyjnych oraz darmowe przejażdżki na kucyku z miejscowej stajni Stowarzyszenia Ecce Homo. Przygotowane było też ognisko i darmowa kiełbaska z grilla.

REKLAMA
Zatrudnimy montera

Wieczorem odbyła sie zabawa taneczna dla dorosłych mieszkańców. Bufet w postaci pysznego jedzenia, przekąsek, napojów zapewniła strzeleńska Pizzeria Imbir. Organizatorami festynu byli sołtys i rada sołecka Łąkiego, miejscowe KGW oraz mieszkańcy wioski. Partnerami w realizacji zadania byli Urząd Miejski, Dom Kultury, Stowarzyszenie Ecce Homo oraz OSP w Strzelnie

Magdalena Lachowicz, 26 IX 2021

Reklama na stronie

Inne: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Inne

Więcej: Inne

loading...
Więcej: Inne

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.