Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Dodatek zmarli
W czasie festynu odbyły się warsztaty plastyczne dla dzieci - Obrazy z darów natury fot. Magdalena Lachowicz

25 września we Wronowych (gm. Strzelno) odbył się festyn rekreacyjny promujący szczepienie przeciw Covid-19. Festyn zorganizowany był w ramach Narodowego Programu Szczepień #SzczepimySię z KGW.

REKLAMA
Zatrudnimy montera

Impreza odbyła się przy miejscowej remizie OSP. Program #SzczepimySię z KGW ma na celu podniesienie poziomu zaszczepienia mieszkańców Polski, szczególnie na obszarach wiejskich i w mniejszych miejscowościach. Koła Gospodyń Wiejskich wpisane do Krajowego Rejestru Kół Gospodyń Wiejskich (KGW) mogły uzyskać środki finansowe na promocję szczepień oraz atrakcyjne nagrody.

 

Podczas festynu była możliwość zaszczepienia przeciw Covid-19 fot. Magdalena Lachowicz

 

Podczas festynu była możliwość zaszczepienia z myślą o własnym zdrowiu i w trosce o innych. W sumie z możliwości zaszczepienia skorzystały dwie osoby. Cztery zainteresowane osoby zostały poinformowane na temat dotyczący przyjęcia trzeciej dawki szczepionki. Około 15 dzieci i 25 rodziców wzięło udział w szkoleniu z zakresu przeciwdziałania rozprzestrzeniania się Covid -19. Warsztaty edukacyjne przeprowadziły członkinie KGW oraz druhowie miejscowej jednostki OSP.

 

Na wszystkich uczestników festynu czekał gorący poczęstunek fot. Magdalena Lachowicz

 

W trakcie festynu odbyły są animacje dla dzieci, konkursy i zabawy rekreacyjne. Odbyły się także warsztaty plastyczne dla dzieci Obrazy z darów natury, które prowadziła Anna Rychlewska i nauczyciele z SOSW w Strzelnie. Nie zabrakło gorącego poczęstunku. Była także możliwość zbadania poziomu cukru i ciśnienia. Organizatorem festynu było KGW Kujawskie maki z Haliną Karpińską na czele przy wsparciu OSP we Wronowych i SOSW w Strzelnie.

Magdalena Lachowicz, 26 IX 2021

Reklama na stronie

Inne: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Inne

Więcej: Inne

loading...
Więcej: Inne

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.