Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Wiele radości u dzieci wzbudziła zabawa z chustą Klanza fot. Paweł Lachowicz

17 czerwca na terenie Szkoły Podstawowej w Wójcinie (gm. Jeziora Wielkie) odbył się piknik integracyjny Mama, tata i ja zorganizowany przez rodziców z oddziału przedszkolnego.

REKLAMA

Dzieci wraz z rodzicami uczestniczyli we wspólnej zabawie biorąc udział w przeróżnych konkurencjach sportowo-rekreacyjnych, które prowadziły animatorki ze studia Zabawowy zawrót głowy Dominiki Jakubowskiej. Było też malowanie twarzy, zaplatanie warkoczyków, zabawy z chustą Klanza oraz przeciąganie liny, tworzenie wielkich mydlanych baniek i zabawy taneczne.

 

fot. Paweł Lachowicz

 

W konkurencjach uczestniczyli zarówno dzieci jak i ich rodzice. Strażacy z miejscowej jednostki OSP dojechali na plac samochodem bojowym. Dzieci poznawały wyposażenie strażackie, mogły też przymierzyć strażacki strój. Na uczestników czekał poczęstunek w postaci kiełbasek z grilla, sałatki ziemniaczanej, przekąsek oraz lodów.

 

 

Organizacją wspólnego świętowania Dnia Rodziny zajęli się sami rodzice oraz nauczycielka dzieci w przedszkolu Agnieszka Wojtasik.

Paweł Lachowicz, 19 VI 2022

Inne: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Inne

Więcej: Inne

loading...
Więcej: Inne

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.