Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Uczestnicy festynu rywalizowali między innymi w przeciąganiu liny fot. Paweł Lachowicz

W ramach trwających Wakacji na wsi,  jeden dzień wielkich atrakcji dla dzieci, młodzieży i dorosłych mieszkańców Woli Kożuszkowej zorganizował miejscowy dom kultury.

REKLAMA

2 sierpnia na miejscowym boisku wiejskim odbyła się impreza środowiskowa dla wszystkich tych, którzy czas wolny od nauki oraz zasłużony urlop spędzają w domach.

Pełną atrakcji i energii zabawę zarówno dla dzieci, jak i dorosłych prowadzili instruktorzy Patryk Gospodarczyk i Piotr Szydłowski. Przez blisko 4 godziny uczestnicy mieli możliwość wzięcia udziału w różnych konkursach i konkurencjach sportowo-rekreacyjnych.

 

Uczestnicy festynu fot. Paweł Lachowicz

 

Zabawie nie było końca, wszyscy chętni rywalizowali w biegu z piłką, zabawie z hula-hop, biegach slalomem, rzutach obręczami na pachołek, konkurencji łowienia rybek, była też mokra gąbka, czy przeciąganie liny. Za udział w konkurencjach czekały słodkie niespodzianki, które wręczała Elżbieta Skonieczna. Nie zabrakło też zabaw na dmuchanej zjeżdżalni. Każdy mógł zajadać się watą cukrową oraz goframi z bitą śmietaną, które wypiekała Elżbieta Skonieczna. Gwoździem imprezy był pokaz militarny  w wykonaniu  członków Strzeleńskiego Oddziału Szturmowego KOS

 

fot. Paweł Lachowicz

 

Była również możliwość zapoznania się z replikami broni.  Podczas wesołych zabaw swoich pociech, dorośli spędzali czas na rozmowach z sąsiadami. Kolejne spotkanie z cyklu Wakacje na wsi odbędzie się 18 sierpnia na boisku w Gaju.

 

 

 

Paweł Lachowicz, 2 VIII 2022

Reklama na stronie

Inne: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Inne

Więcej: Inne

loading...
Więcej: Inne

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.