Uczestnicy festynu rywalizowali między innymi w przeciąganiu liny fot. Paweł Lachowicz

W ramach trwających Wakacji na wsi,  jeden dzień wielkich atrakcji dla dzieci, młodzieży i dorosłych mieszkańców Woli Kożuszkowej zorganizował miejscowy dom kultury.

REKLAMA

2 sierpnia na miejscowym boisku wiejskim odbyła się impreza środowiskowa dla wszystkich tych, którzy czas wolny od nauki oraz zasłużony urlop spędzają w domach.

Pełną atrakcji i energii zabawę zarówno dla dzieci, jak i dorosłych prowadzili instruktorzy Patryk Gospodarczyk i Piotr Szydłowski. Przez blisko 4 godziny uczestnicy mieli możliwość wzięcia udziału w różnych konkursach i konkurencjach sportowo-rekreacyjnych.

 

Uczestnicy festynu fot. Paweł Lachowicz

 

Zabawie nie było końca, wszyscy chętni rywalizowali w biegu z piłką, zabawie z hula-hop, biegach slalomem, rzutach obręczami na pachołek, konkurencji łowienia rybek, była też mokra gąbka, czy przeciąganie liny. Za udział w konkurencjach czekały słodkie niespodzianki, które wręczała Elżbieta Skonieczna. Nie zabrakło też zabaw na dmuchanej zjeżdżalni. Każdy mógł zajadać się watą cukrową oraz goframi z bitą śmietaną, które wypiekała Elżbieta Skonieczna. Gwoździem imprezy był pokaz militarny  w wykonaniu  członków Strzeleńskiego Oddziału Szturmowego KOS

 

fot. Paweł Lachowicz

 

Była również możliwość zapoznania się z replikami broni.  Podczas wesołych zabaw swoich pociech, dorośli spędzali czas na rozmowach z sąsiadami. Kolejne spotkanie z cyklu Wakacje na wsi odbędzie się 18 sierpnia na boisku w Gaju.

 

 

 

Paweł Lachowicz, 2 VIII 2022

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.