Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Dodatek zmarli
Konkurs wiedzy przeprowadził st. kpt. Patryk Kaczmarek z PSP w Mogilnie fot. Paweł Lachowicz

Gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej Młodzież zapobiega pożarom odbyły się w czwartek, 15 marca w Gminnym Ośrodku Kultury i Rekreacji w Jeziorach Wielkich.

W eliminacjach wzięło udział sześcioro uczniów szkół podstawowych z terenu gminy. Uczestnicy reprezentowali Szkołę Podstawową w Jeziorach Wielkich i Wójcinie. Konkurs polegał na rozwiązaniu testu składającego się z 30 pytań, o zwycięstwie decydowała liczba uzyskanych punktów. Po wręczeniu nagród powołana komisja konkursowa dokonała oceny dostarczonych prac plastycznych w ramach konkursu plastycznego pn. Zapobiegajmy pożarom. Na konkurs wpłynęły ogólnie 34 prace, w tym 11 prac dzieci przedszkolnych, 9 prac uczniów klas I – III, 7 prac uczniów klas IV – VIII i 7 prac uczniów gimnazjum.

Więcej zdjęć w naszej galerii.

Paweł Lachowicz, 18 III 2018

Reklama na stronie

Inne: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Inne

Więcej: Inne

loading...
Więcej: Inne

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.