Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Reklama na kalendarzu Pałuk
Justyna Graniczna, jako jedyna uczestniczka turnieju zdobyła maksymalną ilość 30 punktów fot. Magdalena Lachowicz

Gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej Młodzież zapobiega pożarom w gminie Strzelno odbyły się w piątek, 16 marca w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Strzelnie.

W eliminacjach wzięło udział 9 uczniów szkół podstawowych, 3 gimnazjalistów oraz 2 uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Uczestnicy reprezentowali Zespół Szkolno-Przedszkolny w Strzelnie, SP w Markowicach i Wronowych, Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi w Strzelnie oraz I LO im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu i ZSP nr 1 w Inowrocławiu i rywalizowali w trzech kategoriach wiekowych. Zdobywcy trzech pierwszych miejsc w każdej z kategorii wiekowej będą reprezentować gminę Strzelno na szczeblu powiatowym konkursu, który odbędzie się 5 kwietnia o 1000 na terenie PSP w Mogilnie.

Więcej zdjęć w naszej galerii.

Magdalena Lachowicz, 18 III 2018

Reklama na stronie

Inne: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Inne

Więcej: Inne

loading...
Więcej: Inne

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.