Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Stowarzyszenie Pozarządowe Mogilno w najbliższą sobotę 24 września przeprowadzi konferencję, która odbędzie się w formie warsztatów.

Konferencja Organizacji Pozarządowych Powiatu Mogileńskiego odbędzie się w sobotę 24 września w auli Zespołu Szkół w Mogilnie. Oficjalne rozpoczęcie konferencji zaplanowane jest na godzinę 9:00, jednak uczestnicy wydarzenia będą mogli rozpocząć rejestrację o godzinie 8:20. Aby wziąć udział w konferencji należało wypełnić formularz zgłoszeniowy oraz uiścić opłatę w wysokości 20 zł. Każdy uczestnik będzie miał zapewnione wyżywienie w formie wody, zakąski, obiadu oraz słodkiego poczęstunku.

WARSZTATY

Konferencja odbędzie się w formie warsztatowej. Będą się one odbywały w 7 salach, a na każde z nich organizatorzy przeznaczyli 2 godziny. Uczestnicy wydarzenia, którzy musieli zapisać się na konferencję, mieli do wyboru 3 tematy warsztatów i mogli dobrać jeden dodatkowy. Dostępnych było 7 tematów, których opis dostępny był formularzu zgłoszeniowym. Wśród nich: "Rola organizacji pozarządowych w życiu szkoły oraz angażowanie młodych do działania", "Konsultacje społeczne - czy warto?", "Współpraca NGO z mediami", Cyfrowe narzędzia rozwoju organizacji", "Młodzi w działaniu". "Kooperacja - przyszłość sektora czy przereklamowany produkt", "Rady, komitety, opiniowanie, debaty - czy warto angażować się w konsultacje społeczne?".

Warsztaty poprowadzą: Agnieszka Jankowiak-Maik, Jakub Kochowicz, Mateusz Konieczny, Adrian Ignasiak, Jan M. Grabowski, Monika Siwak i Damian Klich, Dawid Bochenek i Wiktoria Debabowa. Warto dodać, że prelegenci przyjadą z Warszawy, Dąbrowy Górniczej, Poznania, Torunia, Bydgoszczy oraz Lisewa.

ORGANIZATORZY

Głównym organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Pozarządowe Mogilno. Partnerami wydarzenia są: Zespół Szkół w Mogilnie, Lokalna Grupa Działania "Sąsiedzi wokół Szlaku Piastowskiego", akcja Masz Głos, Sejmik Województwa Kujawsko-Pomorskiego na czele z Przewodniczącą Sejmiku Województwa Kujawsko Pomorskiego Elżbietą Piniewską, Powiat Mogileński ze starostą Tomaszem Krzesińskim, gmina Mogilno z burmistrzem Leszkiem Duszyńskim, gmina Strzelno z burmistrzem Dariuszem Chudzińskim, gmina Dąbrowa z wójtem Marcinem Barczykowskim, gmina Jeziora Wielkie z wójtem Dariuszem Ciesielczykiem. Konferencję wspierają: Duet NiN - Konferansjerzy, Fundacja Ekspert-Kujawy, w3m.pl, wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej w Mogilnie Ewa Szarzyńska.

PROGRAM

Od godziny 8:20 otwarta będzie rejestracja dla uczestników wydarzenia. Organizatorzy przeznaczyli na to 40 minut. O godzinie 9:00 nastąpi oficjalne rozpoczęcie konferencji.

Konferencja przeprowadzona w formie warsztatów, będzie przebiegała następująco:

10:00 – 12:00 warsztat I

12:00 – 12:30 przerwa

12:30 – 14:30 warsztat II

14:30 – 15:00 przerwa

15:00 - 17:00 warsztat III

Po zakończeniu warsztatów będzie czas na część mniej oficjalną i o godzinie 17:00 rozpocznie się integracja, której będzie towarzyszył grill.

Tygodnik Lokalny Pałuki i Ziemia Mogileński sprawuje patronat prasowy nad wydarzeniem.

Inez Padowska, 25 IX 2022

Kalendarz 2023

Inne: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Inne

Więcej: Inne

loading...
Więcej: Inne

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.