Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Grupa mikołajowych cyklistów po rajdzie na strzeleńskim rynku fot. Magdalena Lachowicz

4 grudnia z Placu św. Wojciecha wyruszyło w podróż ulicami Strzelna dwudziestu mikołajów. Jednak nie w saniach, a na rowerach pokazywali strzelnianom, że święta zbliżają się wielkimi krokami.

REKLAMA

Prezes strzeleńskiego Oddziału PTTK Zbigniew Domański poprowadził 20-osobową drużynę cyklistów rowerowym rajdem ulicami Strzelna. Uroku dodawał trwający w tym czasie III Wielki Jarmark Bożonarodzeniowy. Członkowie PTTK w mikołajowych przebraniach, zeskakując z rowerów częstowali napotkane osoby słodyczami. Przeprowadzony został też konkurs na najładniejsze stroje i najciekawiej przyozdobiony świątecznie rower. Wszyscy przebrani za mikołaja i śnieżynki otrzymali wyróżnienia.

 

Członkowie PTTK w mikołajowych przebraniach, zeskakując z rowerów częstowali napotkane osoby słodyczami fot. Magdalena Lachowicz

 

Meta przejazdu mieściła się na strzeleńskim rynku, gdzie powitani zostali przez organizatorów jarmarku. Na ręce prezesa Zbigniewa Domańskiego przekazano podziękowania oraz okolicznościową bombkę ze sklejki, która trafi na świąteczną choinkę w siedzibie PTTK. Następnie mikołajowi cykliści zabawiali na rynku mieszkańców i obdarowywali ich słodyczami.

 

Na ręce prezesa Zbigniewa Domańskiego przekazano podziękowania oraz okolicznościową bombkę ze sklejki, która trafi na świąteczną choinkę w siedzibie PTTK fot. Magdalena Lachowicz

 

Był to dziewiąty tego typu rajd w Strzelnie, ale - jak mówią cykliści - zapewne nie ostatni. Organizatorem rajdu był strzeleński oddział PTTK w Strzelnie.

 

 

Magdalena Lachowicz, 4 XII 2022

Inne: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Inne

Więcej: Inne

loading...
Więcej: Inne

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.