Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Dodatek zmarli
W miejscu posadzenia drzew usytuowana została okolicznościowa tablica, którą zaprezentował Nadleśniczy Andrzej Kaczmarek fot. Paweł Lachowicz

12 kwietnia Nadleśnictwo Miradz (gm. Strzelno) rozpoczęło na terenie Nadleśnictwa okolicznościowe sadzenie lasu.

Czwartkowe sadzenie lasu zapoczątkowali samorządowcy z powiatu mogileńskiego wraz ze społecznikami i przedstawicielami Lasów Państwowych oraz leśnikami z Miradza. Sadzenie cisów pospolitych i jarzębów brekinia odbywało się w ramach obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Sadzenie lasu poprzedzone było prelekcją o lasach maradzkich, którą wygłosił regionalista Marian Przybylski. Jednym z podstawowych celów sadzenia jest utrzymanie ciągłości istnienia lasów w ramach prowadzonej racjonalnej gospodarki leśnej. Leśnicy przywracają w ten sposób gatunki zagrożone wyginięciem.

Więcej zdjęć w naszej galerii oraz film w zakładce Filmy.

Paweł Lachowicz, 13 IV 2018

Reklama na stronie

Inne: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Inne

Więcej: Inne

loading...
Więcej: Inne

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.