Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Inwestycje

Od ul. Konopnickiej i ul. Słowackiego w Mogilnie rozpoczęła się modernizacja nawierzchni 9 ulic w mieście i 2 dróg na wsiach, na którą radni na wniosek burmistrza Leszka Duszyńskiego zabezpieczyli w budżecie 1.838.679.86 zł.

Ścieżki rowerowe będą biegły chodnikami w ul. Narutowicza, ul. Dworcowej i ul. Hallera. Będą miały asfaltową nawierzchnię, szerokość 2 metrów, ruch odbywał się będzie dwukierunkowo.

13 lipca w Strzelnie podpisany został list intencyjny dotyczący wspólnego działania samorządów na rzecz przejęcia terenu nieczynnej linii kolejowej nr 231 o długości 43km łączącej Mogilno z Kruszwicą.

Od kilku dni w parku miejskim w Mogilnie są wykonywane prace przy naprawie parkowych alejek.

Zniszczony drewniany został rozebrany 2 miesiące temu. W poniedziałek 31 maja rozpoczął się montaż nowego certyfikowanego placu zabaw.

Częściowa rozbiórka wieży ciśnień (górnej części) i odbudowa zostanie przeprowadzona zgodnie ze wskazówkami Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków. Gmina Mogilno złożyła wniosek do LGD o dofinansowanie prac ze środków unijnych.

W sobotę, 22 maja członkowie komitetu protestacyjnego, sprzeciwiającego się powstaniu kolejnej chlewni wielkoprzemysłowej w Marcinkowe Górnym koło Gąsawy, spotkali się z mieszkańcami Parlinka w gm. Dąbrowa. To właśnie ta niewielka wieś w powiecie mogileńskim ma stać się miejscem zrzutu gnojowicy z planowanej tuczarni.

20 maja w Urzędzie Miejskim w Strzelnie podpisana została umowa na realizację inwestycji Zagospodarowanie zdegradowanych przestrzeni miejskich na cele aktywizacji społecznej poprzez przebudowę boiska i jego terenów przyległych – rewitalizacja przy Szkole Podstawowej im. A. A. Michelsona.

Czy ogrodzenie placu zabaw w mogileńskim parku to byłby dobry czy zły pomysł? Co się stało z placem zabaw przy hali widowiskowo-sportowej na ul. Grobla?

Całkowicie wymienione zostały elementy zjeżdżalni, tak by nie zagrażały bezpieczeństwu bawiących się dzieci.

Reklama na stronie

Inwestycje: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Inwestycje

Więcej: Inwestycje

loading...
Więcej: Inwestycje

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.