Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Od czwartku, godzin porannych przebudowana ul. Hallera z rondem na wysokości wjazdu do galerii i ul. Ogrodowej normalnie już funkcjonuje fot. Marek Holak

12 grudnia punktualnie o 9.00 w wybudowanej przy ul. Hallera galerii handlowej otwarte zostały sklepy.

Burmistrz Mogilna Leszek Duszyński na krótkiej zaimprowizowanej uroczystości otwarcia przebudowanej ul. Hallera i otwarcia galerii powiedział, że kolejny fragment miasta zyskał nowe rozwiązanie komunikacyjne. Dodał, że dziwić może mieszkańców to, że ścieżka rowerowa jest tak krótka, zaczyna się przy ul. Kościuszki a kończy na wysokości Apteki Aspirynka. Gmina wykorzystała jednak sytuację, że inwestor przebudował na własny koszt część ul. Hallera, dlatego powstał także krótki odcinek ścieżki rowerowej.
Przypomnijmy, że w marcu 2020 r. ma być gotowy projekt kolejnego odcinka ścieżki rowerowej, która połączy planty, pobiegnie ul. Narutowicza, dalej, ul. Dworcową i skręci w ul. Hallera, by połączyć się z obecnie powstałym odcinkiem ścieżki.
Powstało także kolejne rondo w Mogilnie, na wysokości ul. Hallera, ul. Ogrodowej i wjazdu na teren galerii. Przebudowane zostały chodniki po obu stronach ulicy, od strony galerii na całej długości i od strony Biedronki na odcinku od ronda do wjazdu na plac przy Biedronce. Ten fragment miasta zyskał także kolejnych kilkadziesiąt miejsc parkingowych na terenie przy nowej galerii.

Marek Holak, 12 XII 2019

Reklama na stronie

Inwestycje: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Inwestycje

Więcej: Inwestycje

loading...
Więcej: Inwestycje

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.