Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

W piątek 31 stycznia nawożono piasek na podbudowę kostki betonowej. W tle widoczna jest zjeżdżalnia Krytej Pływalni w Mogilnie. fot. Damian Stawski

Spółdzielnia Mieszkaniowa w Mogilnie wykorzystując w miarę sprzyjające warunki atmosferyczne przystąpiła do remontu pieszojezdni przy budynku w Świerkówcu 51.

Blok znajduje się w pobliżu Krytej Pływalni w Mogilnie. O realizację tej inwestycji do Spółdzielni Mieszkaniowej w Mogilnie wnioskowali mieszkańcy tego budynku.

Remont polega na ułożeniu kostki betonowej w miejsce starych płyt betonowych. Poprzedzone to zostanie wykonaniem podbudowy betonowej. Wokół ułożony zostanie nowy krawężnik.

- Przeprowadzone prace z pewnością ułatwią przemieszczanie się pieszych i pojazdów w tym rejonie nie tylko do wskazanego budynku, ale również w rejon garaży. W ramach remontu nastąpi również remont i regulacja infrastruktury towarzyszącej - mówi prezes Spółdzielni Mieszkaniowej w Mogilnie Wojciech Baran.

Koszt remontu wyniesie ponad 57.000 zł brutto. Zadanie na zlecenie spółdzielni wykonuje Zakład Brukarski Aleksandra Olejnika z Mogilna. Prace mają potrwać do przyszłego tygodnia.

Damian Stawski, 1 II 2020

Reklama na stronie

Inwestycje: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Inwestycje

Więcej: Inwestycje

loading...
Więcej: Inwestycje

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.