W piątek 31 stycznia nawożono piasek na podbudowę kostki betonowej. W tle widoczna jest zjeżdżalnia Krytej Pływalni w Mogilnie. fot. Damian Stawski

Spółdzielnia Mieszkaniowa w Mogilnie wykorzystując w miarę sprzyjające warunki atmosferyczne przystąpiła do remontu pieszojezdni przy budynku w Świerkówcu 51.

Blok znajduje się w pobliżu Krytej Pływalni w Mogilnie. O realizację tej inwestycji do Spółdzielni Mieszkaniowej w Mogilnie wnioskowali mieszkańcy tego budynku.

Remont polega na ułożeniu kostki betonowej w miejsce starych płyt betonowych. Poprzedzone to zostanie wykonaniem podbudowy betonowej. Wokół ułożony zostanie nowy krawężnik.

- Przeprowadzone prace z pewnością ułatwią przemieszczanie się pieszych i pojazdów w tym rejonie nie tylko do wskazanego budynku, ale również w rejon garaży. W ramach remontu nastąpi również remont i regulacja infrastruktury towarzyszącej - mówi prezes Spółdzielni Mieszkaniowej w Mogilnie Wojciech Baran.

Koszt remontu wyniesie ponad 57.000 zł brutto. Zadanie na zlecenie spółdzielni wykonuje Zakład Brukarski Aleksandra Olejnika z Mogilna. Prace mają potrwać do przyszłego tygodnia.

Damian Stawski, 1 II 2020

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.