Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Żółtym kolorem zaznaczony jest ten odcinek ul. Hallera, który będzie remontowany po obu stronach jezdni. Ruch samochodowy puszczany będzie wahadłowo.

Obejmie odcinek ul. Hallera od skrzyżowania w centrum miasta, do wyjazdu na ul. Korczaka (droga przy przedszkolu).

Nie będzie to przebudowa ulicy, nie będzie przebudowy chodników, nie powstanie także przy ul. Hallera kolejny odcinek ścieżki rowerowej. To zwykły remont, bez konieczności przygotowywania dokumentacji projektowej. Ma poprawić stan nawierzchni, gdyż obecnie są muldy, nierówności i koleiny. Ulica ma zostać sfrezowana i wykonanane zostaną dwie nowe warstwy nawierzchni - o grubości 4 cm warstwa wiążąca i o grubości 3 cm warstwa ścieralna. Wyregulowane zostaną także studzienki i zawory do poziomu ulicy.

Remont wykona Przedsiębiorstwo Inżynieryjno Drogowe Sp. z o. o. z Olszy. Jeżeli nie pojawią się jakieś nieprzewidziane okoliczności, to prace potrwają od jutra wtorku 28 kwietnia do piątku 8 maja.

Na czas remontu wprowadzona zostanie czasowa organizacja ruchu na tym odcinku. Samochody będą jeździć wahadłowo najpierw jedną, a potem drugą stroną ulicy. Kierowcy będą mogli skorzystać z objazdów ul. Piłsudskiego lub ul. Kasprowicza, by nie stać w kolejkach. Na czas remontu zamknięty będzie dla kierowców także parking przy byłym sklepie PSS-ów.

Na środową sesję Rady Miejskiej, 29 kwietnia, burmistrz Leszek Duszyński w zmianach budżetowych zaproponował na remont uchwalenie przez radnych kwoty 79.000 zł.

Marek Holak, 27 IV 2020

Reklama na stronie

Inwestycje: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Inwestycje

Więcej: Inwestycje

loading...
Więcej: Inwestycje

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.