Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Pracownicy Zarządu Dróg Powiatowych przygotowują miejsca pod ustawienie ławek   fot. Paweł Lachowicz

W ramach poprawy infrastruktury na terenie wczasowiska, GOKiR jako administrator jeziorańskiej części letniska przystąpił do montażu ławek i stojaków na rowery.

Jak poinformował dyrektor Domu Kultury Krzysztof Zwoliński, w tym roku pojawi się 5 nowych ławek, które zamontowane zostaną przy drodze powiatowej w okolicy woprówki. Jest to zadanie realizowane wraz z Zarządem Dróg Powiatowych w Mogilnie. Kolejną inwestycją wykonywaną w tym samym czasie jest przygotowanie 2 miejsc pod stojaki dla rowerów. Kostkę z podsypką betonową pod ławki we własnym zakresie wraz założeniem przygotował Zarząd Dróg Powiatowych. Koszt ławek poniesie GOKiR.

Z kolei miejsca pod stojaki, które będą przy powstałej wcześniej promenadzie, przygotuje jeziorański Dom Kultury, który na realizację obu zadań (zakup materiału) przeznaczył około 5.000 zł. Natomiast koszt, jaki poniesie ZDP, jak powiedział dyrektor Tomasz Werbiński, będzie znany na koniec miesiąca po rozliczeniu kosztów.

Przypomnijmy, że już w ubiegłym roku przed sezonem turystycznym GOKiR zamontował kilka nowych ławek na ul. Świerkowej wzdłuż plaży głównej.

Paweł Lachowicz, 24 V 2020

Inwestycje: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Inwestycje

Więcej: Inwestycje

loading...
Więcej: Inwestycje

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.