Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Przebudowa i rozbudowa ulic na odcinku od krytej pływalni do hali została dofinansowana z Funduszu Dróg Samorządowych   fot. Marek Holak

Dzisiaj, 28 lipca w samo południe uroczyście przecięto wstęgę przy rondzie w Mogilnie zlokalizowanym na styku ulic: Grobla, Niełomnych i Polna.

Tym samym oficjalnie podsumowano inwestycję przebudowy i rozbudowy ul. Grobla (2 małe ronda) i Ul. Polnej, dofinansowanych z rządowego programu Funduszu Dróg Samorządowych. Na całym odcinku, który prowadzi od krytej pływalni przy ul. Trzcińskiego do hali widowiskowo - sportowej przy ul. Grobla poprowadzono także szeroką asfaltową ścieżkę rowerową.

Burmistrz Leszek Duszyński przecinając wstęgę powiedział, że gmina nie zwolni tempa, jeżeli chodzi o inwestycje drogowe. Zapowiedział w przyszłości poprowadzenie dalej drogi od ul. Grobla aż do drogi wojewódzkiej. Nie wykluczył także jeszcze w tym roku rozpoczęcia prac nad obwodnicą zachodnią Mogilna.

Więcej zdjęć w naszej internetowej galerii.

Marek Holak, 28 VII 2020

Inwestycje: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Inwestycje

Więcej: Inwestycje

loading...
Więcej: Inwestycje

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.