Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

fot. Marek Holak

Na ul. Magazynowej w Mogilnie pojawiła się kilka dni temu tablica informująca o zbliżającej się rewitalizacji magazynu i unijnym dofinansowaniu inwestycji.

Prace budowlane mają się rozpocząć już w przyszły czwartek, 1 października. Wykona je firma budowlana Hosta Group so. z o.o.i spółka komandytowa z Grębocina. Koszt inwestycji "Przystosowanie magazynu zbożowwego w Mogilnie do pełnienia funkcji kulturalnych i społecznych wraz zagospodarowaniem terenu" wyniesie 3.886.677, 57 złotych.

Unijne dofinansowanie w ramach z Europejskiego Funduszu Rozowju Regionalnego z Urzędu Marszałkowskiego wyniesie około 85% kosztów inwestycji, czyli ponad 3.200.000 złotych. Do przebudowy magazynu z budżetu gminy Mogilno mieszkańcy dołożą nieco ponad 15 % kosztów, czyli około 700.000 złotych.

Marek Holak, 25 IX 2020

Inwestycje: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Inwestycje

Więcej: Inwestycje

loading...
Więcej: Inwestycje

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.