Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Taki widok na rozbierany magazyn był dzisiaj z peronów dworca PKP   fot. Marek Holak

Od dwóch dni na ul. Magazynowej w Mogilnie rozpoczęła się rozbiórka budynku magazynu zbożowego. Rozpoczęto prace rozbiórkowe od dachu.

Prace rozbiórkowe pełną parą idą od wczoraj, 21 października. Ściągana jest papa, odeskowanie dachu i krokwie. Wszystkie elementy drewniane dachu są w tragicznym stanie, przegnite i nie do ponownego wykorzystania. Budynek zostanie rozebrany do samych fundamentów. Cegła ta, która się nadaje do wykorzystania zostanie użyta do budowy nowego budynku. Prace rozbiórkowe wykonuje firma z Mogilna. Przypomnijmy, że przetarg wygrała firma budowlana Hosta Group so. z o.o.i spółka komandytowa z Grębocina. Inwestycja "Przystosowanie magazynu zbożowego w Mogilnie do pełnienia funkcji kulturalnych i społecznych wraz zagospodarowaniem terenu" ma być wykonana do końca lipca przyszłego roku.

Unijne dofinansowanie w ramach Europejskiego Funduszu Rozowju Regionalnego z Urzędu Marszałkowskiego wyniesie około 85 % kosztów inwestycji.

Marek Holak, 22 X 2020

Inwestycje: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Inwestycje

Więcej: Inwestycje

loading...
Więcej: Inwestycje

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.