Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Kapelmistrz strzeleńskiej orkiestry dętej Jacek Jackowski prezentuje zakupione w ramach projektu instrumenty fot. Paweł Lachowicz

Blisko 130.000 złotych zostało zainwestowane w rozwój infrastrukturalny strzeleńskiego Domu Kultury.

Wszystko w ramach projektu Promocja muzycznych tradycji Strzelna i okolic poprzez zakup wyposażenia do prowadzenia edukacji muzycznej, organizację dwóch imprez muzycznych, dwóch imprez promujących wydane książki oraz wydanie dwóch książek. Pozyskane 130.000 zł przeznaczone zostało na zakup nowych instrumentów, niezbędnych do prowadzenia zajęć oraz organizowania wydarzeń kulturalnych. Zakupiony został na działalność Domu Kultury także nowy sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy a dla strzeleńskiej orkiestry instrumenty dęte i perkusyjne.
Realizacja projektu nie byłaby możliwa, gdyby nie wsparcie Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Sąsiedzi wokół Szlaku Piastowskiego, które na terenie powiatu mogileńskiego realizuje lokalną strategię rozwoju i odpowiada za wydatkowanie na naszym terenie środków finansowych w postaci grantów.
Prezentacja sprzętu nabytego w ramach projektu odbyła się w środę, 9 grudnia. Wydarzenie miało charakter konferencji prasowej, wyłącznie dla przedstawicieli mediów. Całość odbyła się w reżimie sanitarnym. Po konferencji odbyła się prezentacja instrumentów wykonanych z materiałów recyklingowych w trakcie realizacji projektu MiastoGra z Jegomościem w kapeluszu, którego finał odbędzie się online w niedzielę, 13 grudnia o 18.00 na facebooku Domu Kultury w Strzelnie.
Szerzej w papierowym wydaniu tygodnika Pałuki i Ziemia Mogileńska oraz w e-Pałukach w czwartek, 17 grudnia. Więcej zdjęć w naszej galerii, a film w zakładce Filmy.

Paweł Lachowicz, 10 XII 2020

Inwestycje: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Inwestycje

Więcej: Inwestycje

loading...
Więcej: Inwestycje

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.