Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

fot. Damian Stawski

Od jutra 23 lutego targowisko miejskie w Mogilnie będzie funkcjonowało na parkingu za halą widowiskowo-sportową przy ul. Grobla w Mogilnie. Ma to związek z rozpoczętymi dzisiaj pracami związanymi z budową nowego targowiska.

Pierwsze prace polegają na uprzątnięciu placu przy ul. Kasprowicza. Z tymczasowej lokalizacji nie są zadowoleni handlujący, którzy wcześniej sugerowali burmistrzowi, że najlepszą lokalizacją byłby dla nich parking przy ul. Sądowej w Mogilnie. Jak jednak mówił w poniedziałek 22 lutego podczas wspólnego posiedzenia komisji Rady Miejskiej w Mogilnie burmistrz Leszek Duszyński, jak na razie lokalizacja za halą jest rozwiązaniem chwilowym, a w przyszłym tygodniu ma odbyć się spotkanie z handlującymi w szerszym gronie.

Damian Stawski, 22 II 2021

Inwestycje: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Inwestycje

Więcej: Inwestycje

loading...
Więcej: Inwestycje

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.