Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Pracownicy firmy FreeKids montują nowy plac zabaw przy hali sportowej w Mogilnie   fot. Marek Holak

Zniszczony drewniany został rozebrany 2 miesiące temu. W poniedziałek 31 maja rozpoczął się montaż nowego certyfikowanego placu zabaw.

8 kwietnia internauci pytali nas, co się stało z placem zabaw przy hali widowiskowo - sportowej w Mogilnie, który z dnia na dzień zniknął. Jak wtedy tłumaczył prezes gminnej spółki Mogilno Sport Robert Michalski, kilka dni wcześniej 31 marca plac został zdemontowany. Powstał w 2012 roku, z chwilą oddania do użytkowania hali widowiskowo - sportowej. Wykonany był z elementów drewnianych. Coroczna konserwacja pozwoliła na prawie dziesięcioletnie użytkowanie placu. Jednak w tym roku elementy drewniane nie udało się odnowić i powodowały zagrożenie dla użytkowników placu, dla dzieci i ich opiekunów.

Wykonawca nowego placu został wyłoniony w trybie zapytania cenowego. Jest nim FreeKids s,c, A. Gąsiorek Z. Andruszewski zTrzęsowic w gminie Zawonia, woj. dolnośląskie. Koszt zakupu wszystkich urządzeń wraz z montażem to 95.874,00 zł.

W poniedziałek 31 maja w miejsce starego placu, rozpoczął się montaż nowego certyfikowanego placu zabaw. Spółka Mogilno Sport wcześniej przygotowała teren. W skład placu będą wchodziły:

* zestaw Galax 557, w skład którego wchodzi: 5 wież czworokątnych, 3 zjeżdżalnie, zjeżdżalnia spiralna, zjeżdżalnia tunelowa, wejście wspinaczkowe, rura strażacka, pomost łukowo-linowy oraz pomost ze stopniami;

* huśtawka wagowa sprężynowa;

* huśtawka wahadłowa podwójna;

* huśtawka wahadłowa podwójna dla małych dzieci;

* piramida 4 metry wysokości;

* altana zadaszona.

Marek Holak, 1 VI 2021

Inwestycje: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Inwestycje

Więcej: Inwestycje

loading...
Więcej: Inwestycje

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.