Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Frezowanie zniszczonej nawierzchni asfaltowej na ul. Konopnickiej w Mogilnie wzdłuż torów kolejowych   fot. Marek Holak

Od ul. Konopnickiej i ul. Słowackiego w Mogilnie rozpoczęła się modernizacja nawierzchni 9 ulic w mieście i 2 dróg na wsiach, na którą radni na wniosek burmistrza Leszka Duszyńskiego zabezpieczyli w budżecie 1.838.679.86 zł.

Dotychczasowa asfaltowa nawierzchnia ulic zostanie sfrezowana i pojawi się nowa nakładka bitumiczna. Wyremontowanych zostanie tą metodą 9 ulic w mieście na 2 na wsiach.

Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Inodrog sp. z o.o. z Inowrocławia wyremontuje ulice w Mogilnie: Hallera za kwotę 377.162,85 zł, Mickiewicza I i II etap - 404.911,07 zł, Kilińskiego (odcinek od zjazdu z wiaduktu kolejowego w prawo do ul. Konopnickiej) i Konopnicką (odcinek od ul. Kilińskiego pod wiaduktem, wzdłuż torów kolejowych do ul. Padniewskiej) - 235.852,03 zł oraz Słowackiego - 189.434,21 zł.
Przedsiębiorstwo Inżynieryjno Drogowe z Olszy sp. z o.o. wyremontuje ulice w Mogilnie: Narutowicza i dojazd do szpitala od strony ul. Narutowicza - za kwotę 235.852,03 zł oraz Piłsudskiego, Trzcińskiego i fragment ul. Powstańców Wlkp. (wolnica) - 207.033,28 zł.
Zakład Usług Drogowych Marka Smorczyńskiego z Olszy wyremontuje drogi gminne w Procyniu i w Olszy za kwotę 281.766,28 zł.

Marek Holak, 7 VIII 2021

Inwestycje: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Inwestycje

Więcej: Inwestycje

loading...
Więcej: Inwestycje

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.