Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Prace trwają na odcinku od "Twojego Marketu" do ul. Piastowskiej fot. Roman Wolek

Trwają prace przy przebudowie chodnika na ul. 22 Stycznia 1863 r. w Trzemesznie, mieszczącego się w pobliżu skweru i miejscowego Komisariatu Policji.

Dotychczasowa nawierzchnia chodnika została usunięta. Kostka betonowa, która będzie układana, pochodzi z wcześniejszej rozbiórki chodnika na ul. Mogileńskiej. Zostanie wyłożona na powierzchni około 240 mkw. Nowe krawężniki ułożone zostaną na podbudowie betonowej. Dodatkowo zdemontowane zostaną i na nowo wyłożone wjazdy na tereny posesji na powierzchni około 60 mkw. Droga przy nowym chodniku zostanie uzupełniona masą asfaltową.

REKLAMA

Pierwotny zakres prac został poszerzony o kompleksową naprawę schodów wraz z barierką w stronę targowiska oraz ułożenie nowego krawężnika drogowego na całej długości chodnika od sklepu Twój Market do ul. Piastowskiej, a także o zakup i montaż nowego słupa ogłoszeniowego.

Środki na inwestycję pochodzą z funduszu osiedla nr 1. Prace wykonuje firma Hydroart Gaca sp. z o. o.. Koszt prac wynosi 71.000 zł. Prace powinny zostać zakończone do 10 października.

Roman Wolek, 30 IX 2021

Inwestycje: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Inwestycje

Więcej: Inwestycje

loading...
Więcej: Inwestycje

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.