Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Najmłodsi mieszkańcy zachodniej części Mogilna, właśnie w tym miejscu będą mogli korzystać z nowego placu zabaw fot. Inez Padowska

Nowy obiekt ma zostać udostępniony mieszkańcom prawdopodobnie około 13 maja.

REKLAMA

W zachodniej części Mogilna, w kompleksie rekreacyjno-sportowym przy boisku orlik znajduje się kilka najprostszych urządzeń placu zabaw dla najmłodszych. Ta część miasta zamieszkana przez wielu mieszkańców pozbawiona jest właściwie w tej chwili placu zabaw z prawdziwego zdarzenia.

Aktualnie teren placu został znacznie powiększony i przygotowany do montażu nowych, różnorodnych urządzeń. Została wybrana czarna ziemia i nawieziony piasek. Montaż urządzeń zaplanowany jest na okres po majówce. Prace przygotowawcze rozpoczęły się 22 kwietnia, a obiekt ma zostać oddany do użytku prawdopodobnie około 13 maja. Inwestorem jest Mogilno Sport Sp z o.o.

Jak poinformował nas prezes gminnej spółki Mogilno Sport Robert Michalski, koszt inwestycji wyniesie 50 000 zł. Dodał również, że powstanie takiego obiektu z pewnością umili codzienność najmłodszym mieszkańcom tej części miasta.

Inez Padowska, 29 IV 2022

Reklama na stronie

Inwestycje: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Inwestycje

Więcej: Inwestycje

loading...
Więcej: Inwestycje

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.