Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Prace przy montażu huśtawek na metalowym stelażu   fot. Inez Padowska

Plac zabaw uzupelniany jest o jeden duży zestaw, gdzie będą zjeżdżalnie, urządzenia linowe, wspinaczkowe i elementy zewnętrznej siłowni oraz stelaż dla huśtawek, także łódkowych dla młodszych dzieci.

Przypomnijmy, że 22 kwietnia rozpoczęły się prace na placu zabaw przy boisku orlik w zachodniej części Mogilna. Jest to inwestycja spółki gminnej Mogilno Sport. Artykuł na ten temat opublikowaliśmy na naszej stronie 29 kwietnia. Link: http://palukimogilno.pl/artykuly/artykuly-inwestycje/5529-zachodnie-mogilno-powstaje-nowoczesny-plac-zabaw-montaz-urzadzen-po-majowce

REKLAMA

Oddanie obiektu to użytku było zaplanowane do dnia 13 maja i na tę chwilę wystąpiło niewielkie opóźnienie. W czwatek, 12 maja wykonano montaż nowych urządzeń, które mają na celu uatrakcyjnić plac i zabawę najmłodszym mieszkańcom zachodniej części Mogilna. Na jednym metalowym stelażu, zostały zamontowane 4 huśtawki, z czego dwie łódkowe przeznaczone dla młodszych dzieci. Ponadto powstaje nowy duży zestaw, który będzie posiadał m.in.: dwie zjeżdżalnie, urządzenia wspinaczkowe i linowe oraz elementy zewnętrznej siłowni.

Jak poinformowano nas na miejscu, poszczególne elementy w ziemi muszą zostać zalane betonem, aby konstrukcja była solidna, stabilna i bezpieczna. Plac zostanie oddany do użytku za kilka dni, kiedy fundament wyschnie i będzie spełniał normy bezpieczeństwa.

Inez Padowska, 13 V 2022

Reklama na stronie

Inwestycje: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Inwestycje

Więcej: Inwestycje

loading...
Więcej: Inwestycje

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.