Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Kultura

W Mogileńskim Domu Kultury można już obierać darmowe wejściówki na środowy koncert, 6 lipca o 20.00.

23 czerwca w nowej siedzibie Izby Kujawskiej im. Jerzego Wojciecha Szulczewskiego z siedzibą w Ciechrzu (gm. Strzelno) odbyła się oficjalna inauguracja Roku Antoniego Słowińskiego, połączona z otwarciem wystawy poświęconej 100. rocznicy urodzin Antoniego Słowińskiego i jubileuszowi 65- lecia działalności Oddziału PTTK im. Antoniego Słowińskiego w Strzelnie.

Miejska Biblioteka Publiczna w Strzelnie już po raz 15. zorganizowała konkurs Przeglądu Lokalnej Twórczości Literackiej – Strzelno 2022.

Główna nagroda publiczności za najlepszy polski film fabularny przyznana została za obraz "Teściowie", w reżyserii Jakuba Michalczuka.

W niedzielę, 19 czerwca w strzeleńskim Domu Kultury odbyła się uroczystość związana z jubileuszem 50-lecia istnienia zespołu śpiewaczego Kujawianki w Strzelnie.

W piątek, 17 czerwca w kinie Wawrzyn po pokazie filmu Ajlawiu w reżyserii Marka Koterskiego, dyrektor 6. Ogólnopolskiego Festiwalu Filmowego Pyszadło Jan Szymański oraz dyrektor artystyczny festiwalu Marcin Jauksz wręczyli Katarzynie Figurze statuetkę Satyrka, za całokształt dokonań artystycznych.

W czwartek, 16 czerwca o 14.30 koncertem Mogileńskiej Orkiestry Dętej przy kinie Wawrzyn, startuje 4-dniowy maraton filmowy - VI Ogólnopolski Festiwal Filmowy Pyszadło'2022. Oficjalne otwarcie Pyszadła nastąpi o 15.00.

Mogileński Dom Kultury oraz Stowarzyszenie Napad na Funk, czyli Piotr Strzałka i ReneOneOryginal byli w sobotę, 11 czerwca organizatorami kolejnej edycji Napadu na Funk, vol. 7.

11 czerwca Jeziora Wielkie stały się po raz dziesiąty stolicą twórczości artystycznej klubów seniora działających przy ośrodkach kultury w województwie kujawsko-pomorskim i wielkopolskim.

9 czerwca w mogileńskim kinie Wawrzyn odbył się koncert edukacyjny dla dzieci klas I-IV szkół podstawowych.

Kultura: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Kultura

Więcej: Kultura

loading...
Więcej: Kultura

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.