Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Masymilian

Aż 11 razy swój spektakl pt. "Dziwaczki" może zaprezentować na festiwalu teatralnym w Awinionie grupa teatralna o tej samej nazwie.

Dziwaczki to zespół, w którego skład wchodzą absolwentki i studentki AST we Wrocławiu. Czerpiąc z połączenia stylistyki teatru ruchu oraz teatru muzycznego w centrum, stawiają relacje między muzyką, plastyką sceny i ciałem aktora. Czynnie działają od stycznia 2018 roku.
Zespół dostał zaproszenie na jeden z największych festiwali teatralnych na świecie Avignon Le Off we Francji. To wielkie wyróżnienie i niepowtarzalna szansa dla grupy, która może zaprezentować swój spektakl pt. Dziwaczki aż 11 razy. Dodajmy, że autorką scenografii i kostiumów jest żninianka Marianna Lisiecka.
Aktorki jednak same muszą zadbać o opłacenie podróży, zakwaterowania i przewozu scenografii do Awinionu. Aby wyjazd doszedł do skutku trzeba na ten cel uzbierać 15.000 zł. Dlatego już teraz startuje zbiórka na wspieramkulture.pl. Więcej informacji tutaj.

(mj), 5 VI 2018

Kalendarz 2023

Kultura: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Kultura

Więcej: Kultura

loading...
Więcej: Kultura

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.