Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

- Podczas spotkania nie zabrakło podziękowań dla opiekunów, którzy współtworzyli wraz z dziećmi pełne atrakcji półkolonie fot. Magdalena Lachowicz

17 lipca w murach strzeleńskiego Domu Kultury odbył się finał półkolonii artystycznych Lato w Teatrze - Wyobraźnia czyni cuda.

Tego dnia Dom Kultury przemienił się w Krainę Kreatywności i Magiczną Dżunglę Kreatywności. W stworzonej przez dzieci Krainie Kreatywności uczestnicy półkolonii pokazywali, że można pokonać ekranozę z łac. ecranosis multiplex - choroba związana z nadmiernym spędzaniem czasu przed ekranami komórek, komputerów i telewizorów. Przybyli na finał półkolonii obejrzeli przedstawienie teatralne przygotowane przez dzieci, wysłuchali koncertu, zażyli muzycznych zabiegów i zabaw w sanatorium dźwiękowym. Mieli też możliwość stworzyć swoje zwierzę mocy, maskę oraz biżuterię, czyli najlepsze narzędzia do walki z ekranozą, zaprojektować roślinne kojące obrazy oraz posmakować bankietowych smakołyków. Przewodnikami po Krainie Kreatywności były dzieci, uczestniczące w półkoloniach.

Podczas spotkania nie zabrakło podziękowań dla opiekunów, którzy współtworzyli wraz z dziećmi pełne atrakcji półkolonie.
Lato w teatrze, które po raz trzeci organizowane było w Strzelnie, to program Instytutu Teatralnego im. Zbigniewa Raszewskiego w Warszawie realizowany ze środków Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.

Szerzej w papierowym i elektronicznym wydaniu tygodnika Pałuki i Ziemia Mogileńska w czwartek, 22 lipca.

Więcej zdjęć w naszej galerii oraz film w zakładce Filmy.

Magdalena Lachowicz, 19 VII 2021

Reklama na stronie

Kultura: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Kultura

Więcej: Kultura

loading...
Więcej: Kultura

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.