Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

W Mogileńskim Domu Kultury, od środy 28 lipca uruchomiona została sprzedaż biletów na koncert. Ilość biletów ograniczona.

Mogileński Dom Kultury 7 sierpnia o 21.30 organizuje w amfiteatrze letnim w parku miejskim, koncert hip-hopowej formacji PRO8L3M. Jak informuje dyrektor MDK Jan Szymański, w związku z obowiązującymi przepisami sanitarno-epidemicznymi w koncercie może wziąć udział 300 osób, w tym 150 zaszczepionych podwójną dawką przeciwko Covid-19, którzy zadeklarują, że są zaszczepieni. W celu sprawnego przeprowadzenia sprzedaży bilety nabywać będzie można wyłącznie w kasie Mogileńskiego Domu Kultury. Sprzedaż uruchomiona została od środy 28 lipca. Koszt biletu to 20 złotych.

Marek Holak, 28 VII 2021

Reklama na stronie

Kultura: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Kultura

Więcej: Kultura

loading...
Więcej: Kultura

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.