Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Spotkanie autorskie z Kingą Gąską odbyło się w sali konferencyjnej mogileńskiej biblioteki fot. Justyna Kulpińska

W poniedziałkowe popołudnie mogileńska książnica zaprosiła na pełne pasji spotkanie z Kingą Gąską - pisarką, polonistką i redaktorką.

Okazją do spotkania, które poprowadziły członkinie mogileńskiego Dyskusyjnego Klubu Książki: Danuta Krajewska i Jarosława Garsztka, było wydanie przez autorkę drugiej powieści - Czas na nową miłość. Kinga Gąska odpowiadała na liczne pytania zadawane przez prowadzące, a także publiczność. Zdradziła w jakich okolicznościach powstają jej książki, kto wspiera ją w jej twórczości, jak dużą wagę przykłada do kreowania powieściowych postaci i jak ważne jest dla niej dbanie o warsztat pisarski i warstwę językową. - Pisanie jest dla mnie pasją, rozrywką, spędzaniem wolnego czasu, czymś co zawsze chciałam robić - podkreśliła.

Pisarka przygotowała też niespodziankę dla publiczności, a po zakończeniu spotkania podpisywała książki swoich czytelników.

Więcej zdjęć w naszej galerii.

Justyna Kulpińska, 7 IX 2021

Reklama na stronie

Kultura: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Kultura

Więcej: Kultura

loading...
Więcej: Kultura

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.