Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

To już kultowe zdjęcie w Mogilnie. 21 kwietnia 2011 roku jeden z magazynowiczów Witold Pochylski zamyka Magazyn Zbożowy GS na kłódkę. Jak się okazało na ponad 10 lat.   fot. Marek Holak

Ponad 10 lat magazynowicze czekają na ten moment - od 21 kwietnia 2011 roku, gdy decyzją Powiatowego Nadzoru Budowlanego w Mogilnie budynek został zamknięty.

Znamy już termin uroczystego otwarcia Magazynu Zbożowego GS w Mogilnie po rewitalizacji obiektu. Według naszych informacji ma to być piątek, 1 października o godzinie 13.00. W tym dniu między innymi muzycznie zagra didżej, będzie kolejna edycja Naszego Kulturalnego Podwórka, spotkanie seniorów. Będzie także spotkanie magazynowiczów z lat 2007-2011.

Natomiast od 15 października miedzy innymi w Magazynie Zbożowym zostanie zorganizowana kolejna edycja Mogileńskich Spotkań Plastycznych. 22 i 23 października planowany jest w magazynie wyjątkowy dwudniowy maraton koncertowy - tylko mogileńskich kapel. Dyrektor MDK Jan Szymański pracuje obecnie nad tym, by jak najwięcej wykonawców z minionych 40 lat Mogileńskiej Sceny Muzycznej zagrało na scenie Magazynu Zbożowego.

Marek Holak, 14 IX 2021

Reklama na stronie

Kultura: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Kultura

Więcej: Kultura

loading...
Więcej: Kultura

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.