Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Reklama na kalendarzu Pałuk
Mariusz Pujszo podczas tegorocznego Pyszadła odebrał na deskach kina Wawrzyn główną nagrodę publiczności za film "Ściema po polsku"   fot. Marek Holak

Casting poprowadzi reżyser filmu Mariusz Pujszo.

W poniedziałek 27 września w godzinach od 15.00 do 17.00 w kinie Wawrzyn w Mogilnie odbędzie się casting do filmu "Ściema po polsku 2". Casting poprowadzi reżyser filmu Mariusz Pujszo. W tym samym czasie będzie możliwe również spotkanie z reżyserem.

REKLAMA
Zatrudnimy montera

Przypomnijmy, że film Ściema po polsku Mariusza Pujszo zdobył na tegorocznym 5. Ogólnopolskim Festiwalu Filmów Satyrycznych Pyszadło (3-6 czerwca) w Mogilnie główną nagrodę publiczności. Na niedawnym Festiwalu Optymizmu w Żninie, gdzie Mariusz Pujszo jest pomysłodawcą i koordynatorem imprezy, Mogilno otrzymało tytuł Miasta Optymizmu.

Dyrektor Mogileńskiego Domu Kultury Jan Szymański zachęca do udziału w castingu: - Serdecznie zapraszamy nie tylko przyszłych aktorów czy aktorki, ale również osoby zainteresowane pracą w filmie.

Marek Holak, 20 IX 2021

Reklama na stronie

Kultura: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Kultura

Więcej: Kultura

loading...
Więcej: Kultura

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.