Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Dodatek zmarli
Trzej tenorzy podpisywali po koncercie płyty i stawali z fanami do wspólnych zdjęć   fot. Marek Holak

Po koncercie do stoiska z płytami Bartosza Kuczyka, Mirosława Niewiadomskiego i Mariusza Ruty ustawiła się długa kolejka.

W sobotę, 25 września na pożegnanie lata, w amfiteatrze w Mogilnie odbył się koncert "Trzech Tenorów to nie tylko Strauss…”. Zaśpiewali: Bartosz Kuczyk, Mirosław Niewiadomski i Mariusz Ruta. Zabrzmiały pieśni neapolitańskie i arie operetkowe, utwory z musicali i hity z muzyki popularnej - na przykład Elvis Presley czy Celine Dion.

Mogilnianie wypełnili amfiteatr i kto przyszedł nie żałował. Ze sceny popłynęły: "Brunetki blondynki", "O sole Mio", "Quando, quando" Engelberta Humperdincka, "Volare" Domenico Modugno, utwory Andrea Bocellego. Koncert trwał 1,5 godziny i został świetnie przyjęty przez publiczność, która śpiewała utwory razem z wykonawcami.

Niewykluczone, że wykonawcy pojawią się już niedługo w Mogilnie, w okresie świątecznym z programem kolędowym.

Film w zakładce Filmy.

Marek Holak, 26 IX 2021

Reklama na stronie

Kultura: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Kultura

Więcej: Kultura

loading...
Więcej: Kultura

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.