Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Za ciekawą lekcję biblioteczną dzieci wręczyły dyrektorowi strzeleńskiej biblioteki specjalne podziękowanie fot. Magdalena Lachowicz

Miejska Biblioteka Publiczna w Strzelnie włączyła się do akcji Ogólnopolski Tydzień Bibliotek, która przebiega pod hasłem Świat w jednym miejscu!

W związku z tym od 9 do 13 maja w strzeleńskiej książnicy odbywa się szereg wydarzeń. W poniedziałek, 9 maja z udziałem zaproszonych gości odbyło się spotkanie z okazji Dnia Bibliotekarza.
Od wtorku do piątku (10 – 13 maja) trwają spotkania z przedszkolakami na lekcjach bibliotecznych pod nazwą Myślisz, że tak Ci źle. W środę, 11 maja dzieci poznawały Starożytny Egipt, o którym opowiadała Lucyna Sobiesierska-Nowak. Następnie na zorganizowanych warsztatach plastycznych dzieci kolorowały Faraona – króla Egiptu.

REKLAMA
Chemirol - oleje Fuchs

Odbył się też konkurs ze znajomości bajek i opowiadań. P.o. dyrektora biblioteki Jarosław Gębala z magicznego kuferka wyciągał różne rekwizyty, a dzieci odgadywały z jaką bajką im się one kojarzą. Za dobrą odpowiedź nagradzane były cukierkami. Po południu w bibliotece odbędzie się spotkanie autorskie Kingi Gąski oraz wieczór muzyczny z Łukaszem Sochowskim. W czwartek 12 maja o 16.30 biblioteka zaprasza najwierniejszych czytelników na Galę Miejskiego Czytelnika.
Ponadto przez cały tydzień można oglądać wystawy archiwalnych wydań książek i czasopism Miejskiej Biblioteki w Strzelnie.

Więcej zdjęć w naszej galerii oraz film w zakładce Filmy.

Magdalena Lachowicz, 11 V 2022

Kultura: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Kultura

Więcej: Kultura

loading...
Więcej: Kultura

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.