Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Kinga Gąska podczas autorskiego spotkania w strzeleńskiej bibliotece fot. Magdalena Lachowicz

Miejska Biblioteka Publiczna w Strzelnie włączyła się do akcji Ogólnopolski Tydzień Bibliotek, która przebiega pod hasłem Świat w jednym miejscu!

W związku z tym od 9 do 13 maja w strzeleńskiej książnicy odbywa się szereg wydarzeń. 10 maja odbyło się spotkanie autorskie Kingi Gąski - autorki książek Miłość aż po rozwód, Czas na nową miłość i Miłość za zakrętem. Kinga Gąska – polonistka, autorka, redaktorka poczytnych powieści polskich autorek. Wierzy w moc słowa, dlatego wybrała filologię polską. Z książkami jest związana od zawsze, ale przez wiele lat trzymała swoją pisaninę na dnie szuflady. Na co dzień pracuje jako nauczycielka w mogileńskim Zespole Szkół. Jest wegetarianką, miłośniczka zwierząt, szczególnie kotów, a w ramach odstresowania biega lub mieli kawę, którą uwielbia i pija wręcz nałogowo. Uważa, że na świecie jest sporo zła do opisania, a ludziom warto dodawać otuchy lub przynajmniej skłaniać ich do uśmiechu. Debiutowała w 2020 r. powieścią obyczajową Miłość aż po rozwód wydaną przez Wydawnictwo Filia. Od tej powieści, jak mówi autorka, zaczęła się oficjalnie jej autorska droga. W roku 2021 ukazała się druga książka pt.: Czas na nową miłość. Obecnie promuje swą najnowszą książkę Miłość za zakrętem wydaną w 2022 roku.

REKLAMA

Autorka na spotkaniu w strzeleńskiej książnicy opowiedziała o swojej twórczości. Streściła wszystkie wydane książki. Największą uwagę skupiła na najnowszej, która opisuje trzy kobiety i trzy nowe początki. Pierwsza z bohaterek Jadwiga z nikomu nieznanej bibliotekarki przeistacza się w rasową blogerkę. Definitywnie odcina się od przeszłości, by budować nową, lepszą przyszłość. Udowadnia, że na miłość nigdy nie jest za późno, a dobro wraca.

Druga bohaterka jej książki, to Ewelina, która zawróci w głowie lekarzowi po przejściach, ale najpierw będzie musiała zmierzyć się z najgorszą sytuacją, jaką może doświadczyć kochająca matka.

 

Uczestnicy autorskiego spotkania fot. Magdalena Lachowicz

 

Trzecia bohaterka Joanna, choć trzyma wszystkich na dystans, znajdzie się w centrum życiowych zawirowań. W życiu bibliotekarki z sercem na dłoni, zaradnej fryzjerki i prężnie działającej bizneswoman namiesza pewien mężczyzna.

Jak poradzą sobie trzy różne kobiety, które połączył los? Czy wreszcie odnajdą szczęście? I co z tym wszystkim mają wspólnego kluby go-go? O tym można dowiedzieć się czytając najnowszą powieść Kingi Gąski.

 

Spotkanie autorskie uświetniła muzyka i śpiew na żywo w wykonaniu Łukasza Sochowskiego fot. Magdalena Lachowicz

 

Spotkanie autorskie uświetniła muzyka i śpiew na żywo w wykonaniu Łukasza Sochowskiego. Na zakończenie każdy chętny mógł nabyć książki i otrzymać dedykację autorki.

Film w zakładce Filmy.

Magdalena Lachowicz, 12 V 2022

Reklama na stronie

Kultura: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Kultura

Więcej: Kultura

loading...
Więcej: Kultura

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.