Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Zwycięzcy z YOB Crew z prowadzącymi i ekipą sędziowską   fot. Inez Padowska

Mogileński Dom Kultury oraz Stowarzyszenie Napad na Funk, czyli Piotr Strzałka i ReneOneOryginal byli w sobotę, 11 czerwca organizatorami kolejnej edycji Napadu na Funk, vol. 7.

 

REKLAMA

Zmagania tancerzy odbyły się w amfiteatrze, w parku miejskim w Mogilnie. W zawodach rywalizowało około 60 tancerzy, w dwóch kategoriach, bitwy odbywały się w systemie 2x2: Kids Battle oraz Pro (powyżej 15 roku życia). W pierwszej kategorii do wygrania były nagrody rzeczowe, a w drugiej główną nagrodą było 1.000 złotych.

Sędziowie w składzie: Bboy Sapa (Ukraina), Bboy Rubson (crate of wax) i Bboy Skoora, oceniali występy zawodników po każdej bitwie. Za sterami gramofonów ulokowali się: Dj.Markowy (Świebodzice) oraz Grzegorz Hartfiel znany jako Dj SC1 aka Sfuj Człowiek (Wągrowiec). Imprezę prowadzili Mc/bboy Gregory (Bielawa) oraz ReneOne (Mogilno).

 

Bitwy fot. Inez Padowska

 

Swój projekt w bitwach miało też Mogilno, gdyż wystąpili Koncik (Kacper Kontny) oraz Zyga (Weronika Zygmunt), reprezentując miasto i Rockin Style Crew.

Wyniki kategorii Kids Battle:
1. miejsce - OTB Crew (Ukraina)
2. miejsce - Miki i Kid Marcelo (BWA Breakers) - Bielawa
3. miejsce - Dymitri i Natan

Wyniki kategorii Pro:
1. miejsce - YOB Crew (Polska, Kazachstan)
2. miejsce - Dogz of Wax
3. miejsce - Miki i Lil Drill

 

 

 

Reklama na stronie

Kultura: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Kultura

Więcej: Kultura

loading...
Więcej: Kultura

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.