Zwycięzcy z YOB Crew z prowadzącymi i ekipą sędziowską   fot. Inez Padowska

Mogileński Dom Kultury oraz Stowarzyszenie Napad na Funk, czyli Piotr Strzałka i ReneOneOryginal byli w sobotę, 11 czerwca organizatorami kolejnej edycji Napadu na Funk, vol. 7.

 

REKLAMA

Zmagania tancerzy odbyły się w amfiteatrze, w parku miejskim w Mogilnie. W zawodach rywalizowało około 60 tancerzy, w dwóch kategoriach, bitwy odbywały się w systemie 2x2: Kids Battle oraz Pro (powyżej 15 roku życia). W pierwszej kategorii do wygrania były nagrody rzeczowe, a w drugiej główną nagrodą było 1.000 złotych.

Sędziowie w składzie: Bboy Sapa (Ukraina), Bboy Rubson (crate of wax) i Bboy Skoora, oceniali występy zawodników po każdej bitwie. Za sterami gramofonów ulokowali się: Dj.Markowy (Świebodzice) oraz Grzegorz Hartfiel znany jako Dj SC1 aka Sfuj Człowiek (Wągrowiec). Imprezę prowadzili Mc/bboy Gregory (Bielawa) oraz ReneOne (Mogilno).

 

Bitwy fot. Inez Padowska

 

Swój projekt w bitwach miało też Mogilno, gdyż wystąpili Koncik (Kacper Kontny) oraz Zyga (Weronika Zygmunt), reprezentując miasto i Rockin Style Crew.

Wyniki kategorii Kids Battle:
1. miejsce - OTB Crew (Ukraina)
2. miejsce - Miki i Kid Marcelo (BWA Breakers) - Bielawa
3. miejsce - Dymitri i Natan

Wyniki kategorii Pro:
1. miejsce - YOB Crew (Polska, Kazachstan)
2. miejsce - Dogz of Wax
3. miejsce - Miki i Lil Drill

 

 

 

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.