Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Maid of Ace   fot. materiały Mogileńskiego Domu Kultury

W Mogileńskim Domu Kultury można już obierać darmowe wejściówki na środowy koncert, 6 lipca o 20.00.

REKLAMA

Maid of Ace pochodzą z Hastings, na południowym wybrzeżu Anglii. Zespół tworzą cztery siostry: Alison Cara Elliott, Anna Coral Elliott, Abby Charlotte Elliott i Amy Catherine Elliott. Wszystkie siostry mają wspólne inicjały "Ace".

Zespół istnieje od 2004 roku i gra punk rocka. Często występują na wspólnych koncertach z The Exploited. Ich największy przebój pochodzi z 2014 roku i nosi tytuł Bone Deth - zdobył już ponad 2 miliony wyświetleń. Dziewczyny zagrały m.in. na słynnym festiwalu w Glastonbury. Ich najnowszy album Maid in England uplasował się na 9. miejscu magazynu Vive le Rock.

Jak powiedział nam organizator koncertu, dyrektor Jan Szymański z MDK, zespół zagra w Polsce tylko dwa koncerty, w Łodzi i w Mogilnie. Maid of Ace aktualnie grają trasę koncertową w Niemczech i w przerwie między koncertami w Monachium i Hamburgu odwiedzi Mogilno.

Marek Holak, 1 VII 2022

Kultura: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Kultura

Więcej: Kultura

loading...
Więcej: Kultura

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.