Maid of Ace   fot. materiały Mogileńskiego Domu Kultury

W Mogileńskim Domu Kultury można już obierać darmowe wejściówki na środowy koncert, 6 lipca o 20.00.

REKLAMA

Maid of Ace pochodzą z Hastings, na południowym wybrzeżu Anglii. Zespół tworzą cztery siostry: Alison Cara Elliott, Anna Coral Elliott, Abby Charlotte Elliott i Amy Catherine Elliott. Wszystkie siostry mają wspólne inicjały "Ace".

Zespół istnieje od 2004 roku i gra punk rocka. Często występują na wspólnych koncertach z The Exploited. Ich największy przebój pochodzi z 2014 roku i nosi tytuł Bone Deth - zdobył już ponad 2 miliony wyświetleń. Dziewczyny zagrały m.in. na słynnym festiwalu w Glastonbury. Ich najnowszy album Maid in England uplasował się na 9. miejscu magazynu Vive le Rock.

Jak powiedział nam organizator koncertu, dyrektor Jan Szymański z MDK, zespół zagra w Polsce tylko dwa koncerty, w Łodzi i w Mogilnie. Maid of Ace aktualnie grają trasę koncertową w Niemczech i w przerwie między koncertami w Monachium i Hamburgu odwiedzi Mogilno.

Marek Holak, 1 VII 2022

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.