Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Uczestnicy warsztatów w bibliotece chętnie biorą udział w zajęciach kulinarnych fot. Roman Wolek

Taki sposób spędzania wolnego czasu cieszy się dużym zainteresowaniem młodszych i starszych.

REKLAMA

W ramach wakacyjnych spotkań bogatą ofertę zajęć dla dzieci przygotowała Biblioteka Publiczna w Orchowie. 19 lipca zorganizowano warsztaty kulinarne dla dwóch grup wiekowych. Było pieczenie, robienie deserów oraz orzeźwiających lemoniad.

- Podczas zajęć przemycamy przy okazji książki. Z każdym tygodniem liczba czytelników wzrasta nam zaskakująco - mówi o wynikach prowadzonych zajęć Magdalena Pęczkowska, dyrektor biblioteki i jak dodaje, powoduje to radość organizatorów, ponieważ przygotowana oferta spotkała się z dużym zainteresowaniem wśród dzieci, tych młodszych i starszych. Bywało tak, że na zajęciach zjawiało się ponad 40 uczestników. 20 lipca uczestnicy zajęć bibliotecznych wyruszają na warsztaty żeglarskie do Powidza. 21 lipca będą sami wytwarzać papier czerpany.

Roman Wolek, 19 VII 2022

Reklama na stronie

Kultura: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Kultura

Więcej: Kultura

loading...
Więcej: Kultura

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.