Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Zwycięzcą w kategorii uczniów klas IV-VII został Axel Drop z Rzeszyna fot. Paweł Lachowicz

25 marca w Gminnym Ośrodku Kultury i Rekreacji w Jeziorach Wielkich odbył się XXI Gminny Festiwal Pieśni i Piosenki Religijnej imieniem ks. Władysława Matuszczaka.

Festiwal miał wzorem lat ubiegłych charakter konkursu, w którym występowała młodzież szkolna z terenu gminy Jeziora Wielkie. Do tegorocznego konkursu, który uroczyście otworzył dyrektor GOKiR Krzysztof Zwoliński stanęło w sumie 19 wykonawców, którzy reprezentowali SP w Jeziorach Wielkich, SP w Wójcinie, SP w Rzeszynku, SP we Wronowych oraz Gimnazjum w Jeziorach Wielkich przy Zespole Szkół w Strzelnie. Wokalne występy oceniała komisja konkursowa w składzie Magdalena Kociszewska, Jan Tomaszewski i Andrzej Beliński. Zwycięzcy otrzymali nagrody ufundowane przez GOKiR w Jeziorach Wielkich. Podczas festiwalu trwał kiermasz ozdób wielkanocnych wykonanych przez uczestników kółka plastycznego działającego przy GOKiR.

Więcej zdjęć w naszej galerii oraz film w zakładce Filmy.

Paweł Lachowicz, 27 III 2018

Reklama na stronie

Kultura: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Kultura

Więcej: Kultura

loading...
Więcej: Kultura

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.