Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Pierwsza trójka wraz z wyróżnionymi uczniami. Od lewej: Maja Zielińska, Nikola Kiedzik, Zofia Zielińska, Hubert Kaczmarek, Antonina Krenc fot. Inez Padowska

Na miejscu drugim uplasowała się reprezentantka SP w Dąbrowie Nikola Kiedzik. Miejsce 3 zdobyła Zofia Zielińska z SP w Dąbrowie. Konkurs odbył się w sali sportowej przy ZS w Dąbrowie. Udział wzięło 14 uczniów z 5 szkół.

9. edycja Powiatowego Konkursu Pieśni Żołnierskiej i Patriotycznej odbyła się w piątek 18 października w sali sportowej przy Zespole Szkół w Dąbrowie. Występy uczestników oceniało jury w składzie: Sławomir Paluch (przewodniczący), starosta mogileński Tomasz Krzesiński, przedstawiciel 33. Bazy Lotnictwa Transportowego w Powidzu pułkownik Marcin Balcerzak, przewodnicząca Rady Gminy w Dąbrowie Marta Błaszczak oraz dyrektor Zespołu Szkół w Dąbrowie Paweł Brzykcy. Organizatorem konkursu była Katarzyna Kozłowska - nauczycielka ZS w Dąbrowie.

REKLAMA

UCZESTNICY ORAZ OPIEKUNOWIE

W tegorocznej edycji wzięło udział 14 uczniów, którzy reprezentowali 5 szkół:

* SP Dąbrowa: Zuzanna Kwiatkowska z kl. VI, Dominika Rosińska z kl. VI i Zofia Zielińska z kl. VI - opiekun Ewa Paluch.

* SP Dąbrowa: Nkola Kiedzik z kl. VIII - opiekun Katarzyna Kozłowska.

* SP Parlin: Dominika Lidmann z kl. VIII, Vanessa Nowakowska z kl. VIII i Tomasz Nitzler z kl. VIII - opiekun Aneta Hałajczak.

* SP nr 2 Mogilno: Nina Śniegowska z kl. VII, Antonina Krenc z kl. VII, Hubert Kaczmarek z kl. VIII i Maja Zielińska z kl. VIII - opiekun Ewa Półtoranos

SP nr 3 Mogilno: Kornelia Porada z kl. VI i Julian Płóciennik z kl.VI - opiekun Ewa Półtoranos.

SP im. Michelsona w Strzelnie: Maja Skonieczna - opiekun Krzysztof Ciałkowski.

Przed rozdaniem nagród uczniom, ich opiekunowie otrzymali od dyrektora Zespołu Szkół w Dąbrowie Pawła Brzykcy oficjalne podziękowania.

 

Jury konkursu fot. Inez Padowska

 

WERDYKT JURY

Po naradach jury, zwycięstwo 9. edycji Powiatowego Konkursu Pieśni Żołnierskiej i Patriotycznej powędrowało do Mai Zielińskiej z SP 2 w Mogilnie. Na miejscu drugim uplasowała się reprezentantka SP w Dąbrowie Nikola Kiedzik. Miejsce 3 zdobyła Zofia Zielińska z SP w Dąbrowie. 

Ponadto wręczono dwa wyróżnienia, które otrzymali: Antonina Krenc (SP 2 w Mogilnie) oraz Huber Kaczmarek (SP 2 w Mogilnie). Pozostali uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy pamiątkowe za uczestnictwo.

 

 

Inez Padowska, 20 XI 2022

Kultura: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Kultura

Więcej: Kultura

loading...
Więcej: Kultura

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.